NÁŠ PROFIL

  • Kachliarskemu remeslu sa venujeme od roku 1998.Prvé nami navrhnuté a realizované samostatné diela datujeme od roku 2000.
  • Postupne sme prešli náročnou cestou, od  prác pri stavbe klasických otvorených ohnísk pod vedením starého skúseného kachliara a po jeho stiahnutí sa na dôchodok, už samostatne až po dnešok, keď ako vyučený v odbore kachliarstvo, realizujeme svoje vlastné diela, ktorých počet sa už neráta len na desiatky.
  • Nemalú zásluhu na kvalite a objeme  našich odborných vedomostí má  slovenská firma  J&R INSPIRE, ktorá nám neustále umožňuje odborný prehľad a rast školeniami v Rakúsku, Nemecku( čo sa pokladajú za kachliarske veľmoci ), Česku a samozrejme na Slovensku. Jej spolumajiteľom je terajší prezident  Európskeho zväzu kachliarov.
  • Pracujeme v podstate so všetkými systémami ktoré sú v tomto remesle v Európe aktuálne, od teplovzdušných cez sálavé, akumulačno-sálavé, ohrev vody ako média, až po moderné systémy akumulačných pecí s hypokaustom  – riadené bez,  ale aj elektronicky. Každý zo systémov máme podrobne naštudovaný a odskúšaný dlhodobo v praxi.
  • Drvivá väčšina nami používaných materiálov je od renomovaných špičkových firiem z Rakúska, Nemecka , ktoré majú dlhodobú tradíciu a poskytujú  vynikajúcu kvalitu. Krbové vložky ,ohniská, ťahové systémy sú najmodernejšími v odbore.
  • Komponenty riadenia elektronikou vyvinuli a vyrábajú taktiež špičkové firmy, ktoré majú skúsenosti aj s riadením a elektronicky ovládaním veľkých priemyselných systémov.

Ponúkame pre Vás ako zákazníka profesionálny prístup, čo sa týka jednania, profi -projektovania diela pomocou kresliaceho, prepočtového programu určeného pre kachliarov a estetického cítenia, spôsobu realizácie, kvality materiálov, vhodnosťou prefinancovávania a celkového dojmu z našej spolupráce s Vami.

Možno to znie ako klišé, ale našou prvoradou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníka. Nakoniec –  od toho sa vlastne odvíja ďalšia existencia našej firmy.

Vieme postaviť všetko reálne z nášho odboru v duchu :
,, Náš zákazník by mal po našom odchode ostať aj naším priateľom. ,,

VERÍME, ŽE PREHLIADKA NAŠEJ WEB STRÁNKY NAPLNÍ VAŠE OČAKÁVANIA.

IDEA SUNSHINE s.r.o. kachliar a konateľ Pavel Benko